1. Daj nam o sobie znać. CV nie musi być długie, zacznij od najnowszych doświadczeń, wskaż nabyte kompetencje. Napisz nam, co chcesz robić teraz, a co w przyszłości. Szczerze, to się opłaca.
  2. Odpowiemy Ci : tak, prawdopodobnie mamy już teraz dla Ciebie propozycję, potrzebujemy więcej informacji lub musimy poczekać na coś bardziej pasującego do Ciebie. Jeśli w żaden sposób nie będziemy mogli sprostać twoim wymaganiom, też powiemy.
  3. Jeśli mamy dla Ciebie właściwą propozycję, umawiamy się na dogodny moment na rozmowę. Musimy sprawdzić, czy pasujecie do Ciebie. Szanujemy twój czas i na pewno nie chcemy, byś przyjeżdżał na daremno. Bardzo ważne, byśmy wiedzieli, czy jest praca dla Ciebie, ale jeszcze ważniejsze, byś Ty wiedział, czy to praca dla Ciebie i na jak długo.
  4. Jeśli obie strony są na tak, pozostają nam jeszcze badania lekarskie, umowa i szkolenia wstępne. Pamiętaj, na każdym etapie rekrutacji, bez względu na język, w jakim się ona odbywa, zawsze możesz prosić o powtórzenie pytania czy informacji. Umowa o pracę, czy jakiekolwiek inny dokument, który Cię ma obowiązywać, zawsze musi być sporządzony także w języku, który w pełni i swobodnie rozumiesz.

Wyślij CV